Proč si pořídit dvoje plavky – dvojdílné a jednodílné


Milujete léto a plavání ve volné přírodě nebo v bazénu? Jezdíte rády na vodu, plavíte se po řekách na kánoi nebo na raftu a bez plavek si nedokážete svůj život vůbec představit? Plavky jsou součástí našeho šatníku již od první poloviny dvacátého století a my bychom si mohli připomenout jejich vývoj a také důvod, proč mít doma alespoň jedny plavky dvojdílné a jedny jednodílné.

retro plavky

Tajemství je ukryto v pupíku

Jednodílné plavky – nosit plavky se lidé odvážili až v období průmyslové revoluce, kdy výrazně klesal vliv církví na lidskou mysl. Církve totiž po staletí nařizovaly lidem řadu nesmyslných činností a zároveň přikazovaly provádět to, co je proti zdravému selskému rozumu. Ve dvacátém století už si řada lidí uvědomovala skutečnou podstatu života a jeho smysl, a tím je mimo jiné i svoboda, a otevřený přístup k přirozené sexualitě. Do té doby bylo nemyslitelné, že by se žena svlékla do plavek a šla si prostě užít vodní živel, začínalo se však s opatrností, a to pouze jednodílnými plavkami, které zakrývaly nejen vagínu a prsy, ale i pupík.

dvojdílné plavky s odhaleným pupíkem

Pupík byl v té době považován za další erotický symbol a ženy jej neukazovaly jen tak někomu. Dvojdílné plavky se proto na veřejnosti objevily až mnohem později, v šedesátých letech minulého století.

Dvojdílné plavky – může se to zdát zvláštní, ale máte-li na sobě jednodílné plavky, a v nich ukrytý pupík, dáváte svému okolí minimální šanci propojit se s vámi skrze energii pupíku, a sdílet s vámi sexuální energii, proto se jednodílné plavky hodí tam, kde chcete mít větší soukromí a intimitu, v podstatě je to podobné, jako kdybyste se koupala v tričku a v kalhotách. Teprve s odhaleným pupíkem u Nebbia plavek Bodymo získává ženské tělo na atraktivitě a mnoho mužů vzrušuje už jen samotný pohled na bříško s pupíkem, i když máte zahalené prsní bradavky a vagínu. Vyplatí se tedy pořídit plavky dvoje a střídat je podle prostředí a vaší touhy být buď více uzavřená ve svém soukromí, anebo se plně otevřít vůči vašemu okolí.