Bezpečí na prvním místě


Bezpečnost je důležitá
Bydlíte v domě a už se vám stalo, že jste měli například posprejovanou zeď? Pachatele samozřejmě nikdo nechytl, protože byla tma a nikdo nikoho neviděl. Na vlastní náklady jste tak novou výzdobu museli nechat odstranit. Vznikla vám škoda, kterou vám nikdo neuhradí. Pokud tedy nejste pojištění. Vandalismus není ojedinělý nejen ve velkých městech, ale i v menších vesnicích. Někteří si prostě nedají pokoj a nemohou se dívat na to, že má někdo co oni ne. Vandalové ničí pro zábavu nejen fasády, ale i auta, protože většinou je případný trest opravdu směšný.

bezpečnostní kamery

Krádeže jsou časté
Nemyslete si, že vandalismus je jediný problém, který váš majetek může potkat. Krádeže jsou častým problémem, který lze vymýtit alespoň částečně jedině pomocí zabezpečovacích systémů. Když případný zloděj uvidí kameru, může ho to v dokončení zamýšlené činnosti odradit. Kamery totiž zvyšují šanci, že bude pachatel dopaden. I Policie si většinou snaží zajistit od majitelů kamer případné záznamy, které mohou posloužit jako důkazní materiál. Montujeme IP kamery v Brně, takže jestli bydlíte v části kde je kriminalita vysoká, rozhodně s pořízením kamer neváhejte už ani minutu. Kamery se dají napojit nejen na příjezd bezpečnostní agentury, ale i na alarm a na váš mobilní telefon. Můžete tak sledovat dění v okolí vašeho domu odkudkoliv pomocí mobilního internetu.

bezpečnost kamera

Chcete mít jistotu že jste udělali pro ochranu svého majetku maximum? Nechcete dávat zlodějům šanci? Nechte si navrhnout řešení přímo pro vaše potřeby, a obraťte se na nás. Poradíme vám, co ještě udělat, abyste měli majetek maximálně zabezpečený. Díky tomu budete klidnější a i pojišťovna k vám bude vstřícnější, pokud posílíte bezpečnost v okolí vašeho domu – mnoho pojišťoven bere ohled na míru zabezpečení, kam patří i kamery, a mohou vám případně vyplatit více.