Nový interiér


Vždycky jsem chtěla studovat nějakou uměleckou školu. Chtěla jsem studovat interiér, jenomže moji rodiče mi říkali, že v tomhle se jednoznačně nevyznám a že se v tom také vůbec neuživím. Absolutně nechápu, jak moji rodiče mohli říct, že já se v tomhle nevyznám. Když se vlastně o design a také o interiér a exteriér zajímám dlouho. Tohle mám už posledních šest let. Sice ano, dělám to jenom virtuálně takhle pro zábavu, ale tohle přece nevadí. Když jsem rodičům řekla, že jednoznačně budu studovat uměleckou školu, tak nakonec s tím souhlasili. I když neradi.

Ráda čtu knihy o umění.

Ale později, asi po šesti letech, když jsem úspěšně absolvovala školu, když jsem se učila umělectví a také malování, tak jsem nakonec šla pracovat do jednoho studia, které se zajímalo o interiér a podobně. Také jsem potom spolupracovala s firmou, která se zabývala interiérovým studiem v Praze. Interiérové studio v Praze můžete navštívit po domluvě. A pokud i vy máte zájem o to, aby vám někdo změnil váš interiér ve vašem bytě, tak jsou tady různí návrháři, bytoví návrháři nebo architekti, kteří vám se změnou vašeho interiéru mohou poradit. Je tady opravdu hodně profesionálních designérů a také interiérových návrhářů, kteří vám mohou poradit.

Baví mě design a architektura.

Vy si také vlastně můžete udělat takový náčrtek anebo napsat na papír vaše požadavky, jak chcete, aby vaše místnost vypadala anebo jaké by měly mít plusy, jaké by to mělo být hlavně výhody anebo třeba jaké barvy máte rádi. Nebo třeba také, jaké materiály chcete. Protože mně se například třeba v ložnici líbí, když je tlustý zatemňovací závěs. A ještě když je to v krémové barvě. A právě bych závěs sladila třeba s dekoračními polštářky v ložnici anebo klidně i v obývacím pokoji. Interiérové studio v Praze vám může opravdu donést do vašeho bytu nevšední zážitek, opravdu krásné osvěžení vašich místností a také dodat vašemu bydlení novou podobu. Myslím si, že jaro je tou nejvhodnější volbou.