Důležité body.


Co, by to byla za oslavu dítěte, když by na ní chyběli určité prvky. Hned si řekneme, jaké věci rozhodně na dětské oslavě nesmí chybět, aby si to děti skvěle užili a měli jedinečné vzpomínky. Prvním bodem oslavy jsou dětští hosté, které musíte na oslavu pozvat, ať si máte s kým hrát. Nikdo se na oslavě neobejde bez svých kamarádů ze školky nebo školy. Ovšem, můžete mít kamarády jen ve svém místě bydliště a nemusíte s nimi chodit ani do školky ani do školy. Jsou to prostě vaši nejbližší a děti kamarádů od rodičů. Druhým bodem, je mít velkou zahradní oslavu, kde můžete umístit do prostoru spoustu věcí, abyste se mohli dobře bavit. Počasí asi příliš neovlivníte, ale můžete vybírat takový prostor, kde můžete být za příznivého počasí venku, a za špatného počasí vevnitř. Budete tak mít na výběr.

Mikromagie

Třetím bodem je zajištění zábavy a jak se nejlépe zajistí zábava než u společného dovádění. Vypůjčení takového skákacího kradu nebo velké nafukovací skluzavky a různými prvky bude velkou věcí, kterou si společně všichni užijete. Jen si to představte, jak tam budete řádit. I někteří dospělí, se v nestřeženém okamžiku půjdou vyblbnout a zaskákat si, protože dospělí si taky rádi hrají.

Mikromagie

Zavzpomínat, jaké to bylo, když byli malý děti. Děti se na tokových hradech zabaví, a nebudete během oslavy o nich ani vědět, jen je musíte upozornit, aby se nezranili a neskákali po sobě. Taková atrakce na oslavě malého dítěte rozhodně nesmí chybět, podobně, jako klaun nebo kouzelník s mikromagií. Takoví lidé zabaví jak děti, tak i dospělí a budou skvělou vložkou při odpočinku po dovádění. Posledním bodem je už jen chutné a zdravé občerstvení, které děti zasytí a dodá jim dostatek energie na další dovádění. Dort na oslavě nesmí chybět, sfoukávání svíček na dortu je skvělou tradicí a přání si něčeho co jen dítě chce.