KONTAKTY

FIPAG, s.r.o.
Husova 269
Mladá Boleslav
tel: 602 241 097
info@grubin.cz


O anatomické obuvi GRUBIN » POZNÁTE ZDRAVOTNÍ VÝHODY
Poznáte zdravotní výhody
Jsou vaše boty příliš těsné pro vaše nohy? Tlačí Vás do prstů? Trpíte bolestmi zad? Jste unavení? Máte bolavé nohy? Pokud jste odpověděli ano na některou z výše uvedených otázek, vaše nohy trpí a to může způsobit dlouhodobé bolesti nohou a bolesti v zádech.
Koneckonců, vaše nohy jsou pod neustálým napětím, nesou vás, udržují rovnováhu těla, nesou celou váhu těla a absorbují dopady při běh a chůzi.
Ve skutečnosti, vaše nohy jsou jednou z nejvíce namáhaných částí těla a podléhají stresu a napětí. GRUBIN boty nabízejí zdravou možnost úlevy od bolesti ve vašich chodidlech, kolenech, patách, v těchto oblastech nohám a zádům nabídnou podporu.
GRUBIN boty jsou ručně vyráběné a ručně šité, to je důvod, proč jsme si tak jisti, že budete naprosto potěšeni Vaším novým párem bot GRUBIN. GRUBIN boty změní pozici nohy a s její pomocí přestavíte své tělo do zdravější pozice a budou podporovat celkové zdraví a pohodu.
S desítkami let zkušeností v oblasti navrhování zdravé obuvi známe nohy a viděli jsme škody a zranění, které mohou vyplynout z použití bot, které jsou příliš těsné, mají omezenou podporu, špatnou stélku a tím špatnou podporu klenby. Tyto boty jsou zodpovědné za omezení rozsahu pohybu v noze, stláčení prstů dohromady, a zbytečně zvyšují tlak na již namáhané části vašeho těla. Neriskujte bolest a stres v nohách, které často vyplývají z používání jiné nezdravé obuvi - vyzkoušejte rozdíl v botách Grubin a začněte s obnovou zdraví Vaší nohy.