KONTAKTY

FIPAG, s.r.o.
Husova 269
Mladá Boleslav
tel: 602 241 097
info@grubin.cz


Materiál

Anatomická podešev obuvi Grubin se vyrábí z korku. Přírodní latex nebo guma se míchají s korkem, aby podešev byla lehká, flexibilní a schopná absorbovat nárazy. Podešev je pokryta semišem, který je speciálně zpracován, aby byl měkký, pohodlný a měl absorpční vlastnosti. Jedině tak je měkká, lehká, pružná a velmi trvanlivá. Zmírňuje kontakt s tvrdým povrchem, poskytuje plnou oporu a přirozený pohyb nohou.

Základní materiály pro výrobu horních částí anatomické boty Grubin je kůže. Je velmi silná a luxusní a zároveň měkká a pohodlná. Barvena a ošetřena speciální metodou, aby byla zachována její krása a jedinečnost.

Grubin-Flor je materiál, který vytvořil člověk. Podobný je kůži, ale pod měkkým povrchem jsou skryta tvrdá vlákna. Je to především proto, že umožňuje pohodlnou cirkulaci vzduchu a absorbuje vlhkost. Zejména je také vodotěsný, snadno se udržuje, ekonomický a časově velmi trvanlivý.

Grubin-filc(plsť) je vláknitý materiál. Jen porézní, aby zajistil cirkulaci vzduchu, a dost silný, aby udržel nohy v teple a pohodě.Obuv Grubin-filc(plsť) je ideálním řešením jako domácí boty na zimu.